Lietuvos Standartizacijos departamentas

Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Pasirašytas Lietuvos standartizacijos departamento ir Statybos produktų bandymų laboratorijų asociacijos bendradarbiavimo susitarimas

Sausio 31 d. Lietuvos standartizacijos departamentas ir Statybos produktų bandymų laboratorijų asociacija, būdami suinteresuoti skatinti tarpusavio bendradarbiavimą, pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo siekiama plėtoti ir propaguoti standartizaciją Lietuvoje, didinti standartizacijos ir standartų prieinamumą suinteresuotoms šalims.

Plačiau
Pasirodė biuletenis, kuriame paskelbti nauji ir netekę galios standartai

Išleistas dvyliktasis šių metų Lietuvos standartizacijos departamento biuletenis, kuriame paskelbtos svarbiausios pastarojo mėnesio standartizacijos naujienos (įvykęs Standartizacijos tarybos posėdis, CEN TC 10 plenarinis susirinkimas, informacija apie išleistus originaliuosius Lietuvos standartus, naują TK ir kt.) bei nauji ir netekę galios standartai ir kiti leidiniai.

Plačiau
Vilniuje vyks 33-iasis CEN/TC 10 „Liftai, eskalatoriai ir judantys pėsčiųjų takeliai“ plenarinis susirinkimas

Šių metų lapkričio 22–25 d. Vilniuje vyks 33-iasis Europos standartizacijos komiteto (CEN) technikos komiteto CEN/TC 10 „Liftai, eskalatoriai ir judantys pėsčiųjų takeliai“ plenarinis susirinkimas ir dviejų darbo grupių susirinkimai. Renginyje dalyvaus atstovai iš Austrijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Lietuvos, Norvegijos, Portugalijos, Švedijos, Anglijos, Šveicarijos, Rusijos, Singapūro.

Plačiau
Archyvas