Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Departamentas tęsia paraiškų konkursui priėmimą

Spausdinti puslapio vidurį

Departamentas tęsia paraiškų konkursui priėmimą
2019-06-03

Lietuvos standartizacijos departamentas tęsia paraiškų dalyvauti Nacionalinio standartizacijos prizo konkurse priėmimą. Šiuo konkursu siekiama skatinti domėjimąsi standartizacija bei standartų taikymu, skleisti konkurso dalyvių gerąją patirtį ir taip prisidėti prie Lietuvos ekonomikos raidos.

Nacionaliniu standartizacijos prizu bus apdovanojami tokių kategorijų nugalėtojai: pažangios įmonės ir organizacijos; tyrėjai ir inovatoriai; mokslininkai ir jaunieji profesionalai bei standartizacijos propaguotojai. Paraiškas gali teikti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Pateiktos paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pateiktus argumentus: kaip standartų taikymas lėmė teigiamus pokyčius organizacijos veikloje; kaip taikant standartus prisidėta prie nacionalinės standartizacijos plėtojimo ir ekonomikos augimo skatinimo; koks buvo mokslo tiriamųjų darbų rezultatų panaudojimas ar inovatyvių sprendimų pritaikymas standartizacijoje. Taip pat bus vertinami ir standartizacijos populiarinimo straipsniai, mokslo darbai, tyrimai standartizacijos tema.

Paraiškas vertins komisija, sudaryta iš verslo, akademinės visuomenės ir Departamento atstovų. Teikti paraiškas galima iki liepos 1 d. Apdovanojimai bus įteikiami Pasaulinės standartizacijos dienos proga 2019 m. spalio mėnesį.

Išsamesnė informacija pateikiama Departamento interneto svetainės skyriuje KONKURSAS.

Kontaktinis asmuo – Mindaugas Balčiauskas, tel. (8 5) 270 9358, 8 659 93 225,

el. p. Mindaugas.Balciauskas@lsd.lt

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn