Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas pirmasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas pirmasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2019-01-31

Išleistas pirmasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie standartizacijos aktualijas: skelbiamą Nacionalinio standartizacijos prizo konkursą, Lietuvos standartizacijos departamento įsidiegtą antikorupcinės vadybos sistemą ir kt. Taip pat pateikiama informacija apie paskelbtą 2019 m. Lietuvos standartų programą, išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, į lietuvių kalbą išverstus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, peržiūrimas CEN technines specifikacijas, viešajai apklausai teikiamus standartų projektus, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, pradėtą rengti originaliojo Lietuvos standarto projektą, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Susipažinti su 2019 m. Lietuvos standartų programa galima čia.

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartą galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn