Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas vienuoliktasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas vienuoliktasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2020-06-30

Išleistas vienuoliktasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris.

Šiame Biuletenio numeryje skelbiama apie priimtą naują Standartizacijos įstatymą, apie Departamento Standartų leidybos skyriaus kalbos redaktorei Nijolei Banevičienei įteiktą apdovanojimą „Už nuopelnus nacionalinei standartizacijai“, apie parengtą atmintinę dalyvaujantiems LST TK veikloje.

Biuletenyje pateikiama informacija apie išleistas originaliųjų Lietuvos standartų pataisas, išleistus, išverstus į lietuvių kalbą, negaliojančius Lietuvos standartus ir kitus leidinius, patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, peržiūrimus Europos ir tarptautinius standartus, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, viešajai apklausai pateiktus standartų projektus, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartus galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8~5) 270 9341, 8 659 93235 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

 

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn