Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Pasirašytas Lietuvos standartizacijos departamento ir Nacionalinės antikorupcijos asociacijos bendradarbiavimo susitarimas

Spausdinti puslapio vidurį

Pasirašytas Lietuvos standartizacijos departamento ir Nacionalinės antikorupcijos asociacijos bendradarbiavimo susitarimas
2017-02-17

2017 m. vasario 17 d. Lietuvos standartizacijos departamentas ir Nacionalinė antikorupcijos asociacija pasirašė susitarimą, kurio tikslas – bendradarbiauti kovos su korupcija ir rizikų valdymo standartizacijoje srityje.

Šiuo susitarimu abi organizacijos įsipareigojo ne tik keistis informacija bei naujienomis, teikti abipuses konsultacijas, bet ir bendradarbiauti parengiant bei išleidžiant tarptautinio standarto ISO 37001 „Kovos su korupcija valdymo sistema“ lietuviškąją versiją ir skatinant šio standarto taikymą Lietuvoje.

 

Bendradarbiavimo susitarimą pasirašė Lietuvos standartizacijos departamento direktorius Rimantas Sanajevas (dešinėje) ir Nacionalinės antikorupcijos asociacijos direktorius dr. Raimundas Kalesnykas.

 

Parengė Mindaugas Balčiauskas

Atgal Spausdinimo versija