Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Vilniuje vyksta CEN TC 351 konferencija

Spausdinti puslapio vidurį

Vilniuje vyksta CEN TC 351 konferencija
2019-10-16

Lietuvos standartizacijos departamento direktorius Rimantas Sanajevas 2019 m. spalio 16 d. dalyvauja Europos standartizacijos komiteto (CEN) Technikos komiteto 351 „Statybos produktai: pavojingųjų medžiagų išsiskyrimo įvertinimas“ Vilniuje organizuojamoje dviejų dienų konferencijos atidarymo ceremonijoje. Konferencijos tikslas – skleisti suinteresuotosioms šalims žinią apie Komiteto veiklą ir tikslus.

2006 m. įsteigto CEN/TK 351 veiklos sritis – tobulinti suderintus standartizuotus pavojingųjų medžiagų, kurios išsiskiria iš statybos produktų, kiekio ir analizės metodus. Komiteto veiklą finansuoja Europos Komisija. Konferencijos metu pranešimus skaitė pranešėjai ir ekspertai iš Europos Komisijos, Europos standartizacijos komiteto ir Europos elektrotechnikos standartizacijos komiteto (CEN/CENELEC), kitų tematikos atžvilgiu susijusių CEN Technikos komitetų, Vokietijos Federalinės radiacinės saugos biuro (BfS), Prancūzijos Mokslinio ir techninio statybų centro (CSTB) ir Šveicarijos Aplinkos ir procesų inžinerijos laboratorijos (UMTEC).

Konferencijoje dalyvavo Lietuvos suinteresuotųjų institucijų ir Lietuvos standartizacijos departamento Technikos komitetų atstovai.

Lietuvos standartizacijos departamento direktorius Rimantas Sanajevas kartu su CEN TK 351 pirmininku p. Jeroen Bartels dalyvavo konferencijos atidarymo ceremonijoje.

 

LST direktoriaus Rimanto Sanajevo sveikinimo žodis

 

Konferencijos atidarymas

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn