Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas dešimtasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas dešimtasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2020-06-15

Išleistas dešimtasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie standartų nuorodinių žymenų pakeitimus, išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą Lietuvos standartus ir kitus leidinius, apie patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, viešajai apklausai teikiamus standartų projektus, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

 

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartus galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341, 8 659 93 235 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn