Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas vienuoliktasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas vienuoliktasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2019-11-29

Išleistas vienuoliktasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie standartizacijos aktualijas: 2020 m. Europos Sąjungos standartizacijos darbų prioritetus, 52-ąją CEN Generalinę Asamblėją, terminų standartų svarbą, išleistą žaidimų aikštelių saugos standartų vadovą lietuvių kalba, taip pat pateikiama informacija apie išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą standartus ir kitus leidinius, patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, peržiūrimą originalųjį Lietuvos standartą, viešajai apklausai teikiamus standartų projektus, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartus galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn