Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Pasirodė biuletenis, kuriame paskelbti nauji ir netekę galios standartai

Spausdinti puslapio vidurį

Pasirodė biuletenis, kuriame paskelbti nauji ir netekę galios standartai
2016-12-14

Išleistas dvyliktasis šių metų Lietuvos standartizacijos departamento biuletenis, kuriame paskelbtos svarbiausios pastarojo mėnesio standartizacijos naujienos (įvykęs Standartizacijos tarybos posėdis, CEN TC 10 plenarinis susirinkimas, informacija apie išleistus originaliuosius Lietuvos standartus, naują TK ir kt.) bei nauji ir netekę galios standartai ir kiti leidiniai.

 

Išleisti nauji 243 dokumentai. Iš jų 23 išleisti lietuvių kalba, kiti – anglų. Trys standartai yra originalieji, keturi – perimti iš Tarptautinės standartizacijos, likę perimti iš Europos standartizacijos organizacijų. Galios neteko 170 standartų ir kitų leidinių.

 

Daugiau naujienų ir informacijos apie konkrečius naujus ir galios netekusius standartus ir kitus leidinius galite pamatyti naujajame Lietuvos standartizacijos departamento biuletenyje.

 

Norėdami įsigyti ar skaityti standartą, užsukite į mūsų elektroninę standartų parduotuvę arba kreipkitės tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt

 

 

Nuotrauka: flickr.com

Atgal Spausdinimo versija