Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas aštuntasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas aštuntasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2019-08-30

Išleistas aštuntasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie standartizacijos aktualijas: išleistą pirmąjį tarptautinį asmeninės informacijos valdymo standartą ir sudarytą naują technikos komitetą TK 92 Viešieji pirkimai. Taip pat pateikiama informacija apie išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, viešajai apklausai teikiamus standartų projektus, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartą galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

 

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn