Lietuvos Standartizacijos departamentas

Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Nemokama prieiga prie visų standartų!

Nauja galimybė nemokamai skaityti visus standartus ne tik Lietuvos standartizacijos departamento skaitykloje.

Lietuvos standartizacijos departamentas, ieškodamas galimybės plėtoti prieigą prie elektroninių standartų, su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka pasirašė sutartį dėl galimybės šios bibliotekos vartotojams nemokamai skaityti visus, t.y. daugiau kaip 60 tūkst., Lietuvoje turimus standartus. Jau dabar visi elektroniniai standartai yra pasiekiami iš Nacionalinės bibliotekos kompiuterių, esančių skaityklose. Lietuvos standartų katalogo standartais ir kitais leidiniais per elektroninę standartų parduotuvę nemokamai galės naudotis visi registruoti bibliotekos skaitytojai.

Plačiau
Išleistas aštuntasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Išleistas aštuntasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris.

Jame pateikiama informacija apie išleistas automobilių kelių gruntų ir kelių užpildų srities naujas originaliųjų Lietuvos standartų versijas, apie išleistus originaliuosius Lietuvos standartus, išleistus Lietuvus standartus ir kitus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą standartus ir kitus leidinius, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, prieigą prie standartų projektų tekstų, viešajai apklausai teikiamus standartų projektus, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Plačiau
ECOS leidinyje – informacija apie žaliąją Europos politiką įgyvendinant standartų reikalavimus

Naujajame ECOS leidinyje pristatomas perėjimo į žiedinę ekonomiką veiksmų planas. Perėjimą į žiedinę ekonomiką ketinama įgyvendinti formuojant darniąją gamybos politiką, numatant produkcijos vertės grandinę, atliekų prevenciją ir uždarą gamybos ciklą, iškastinio kuro atsisakymą, finansų tvarumą, įgyvendinimo stebėseną ir reikalavimų skatinimą.

Daugiau informacijos: https://ecostandard.org/wp-content/uploads/2020/04/ECOS-PAPER-Standards-in-the-time-of-the-European-Green-Deal.pdf

Plačiau
Archyvas