Lietuvos Standartizacijos departamentas

Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Nacionalinė standartizacijos institucija mini įkūrimo sukaktį

1990 m. balandžio 25 dieną, netrukus po Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo, buvo įsteigta nacionalinė standartizacijos institucija – Lietuvos standartizacijos departamentas (tuomet – Standartizacijos ir kokybės departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės).

Plačiau
Išleistas trečiasis 2017 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Išleistas trečiasis 2017 metų Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame paskelbtos naujienos apie Departamentą, elektroninės standartų bibliotekos diegimą, pasirašytus bendradarbiavimo susitarimus, sudarytą naują technikos komitetą, Departamento organizuojamus seminarus, taip pat informacija apie išleistus originaliuosius Lietuvos standartus, lietuvių ir anglų kalbomis išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, informacija apie pasikeitusias Lietuvos standartų lietuvių kalba antraštes, negaliojančius ir neteksiančius galios Lietuvos standartus ir kita informacija.

Plačiau
Pasirodė biuletenis, kuriame paskelbti nauji ir netekę galios standartai

Išleistas dvyliktasis šių metų Lietuvos standartizacijos departamento biuletenis, kuriame paskelbtos svarbiausios pastarojo mėnesio standartizacijos naujienos (įvykęs Standartizacijos tarybos posėdis, CEN TC 10 plenarinis susirinkimas, informacija apie išleistus originaliuosius Lietuvos standartus, naują TK ir kt.) bei nauji ir netekę galios standartai ir kiti leidiniai.

Plačiau
Vilniuje vyks 33-iasis CEN/TC 10 „Liftai, eskalatoriai ir judantys pėsčiųjų takeliai“ plenarinis susirinkimas

Šių metų lapkričio 22–25 d. Vilniuje vyks 33-iasis Europos standartizacijos komiteto (CEN) technikos komiteto CEN/TC 10 „Liftai, eskalatoriai ir judantys pėsčiųjų takeliai“ plenarinis susirinkimas ir dviejų darbo grupių susirinkimai. Renginyje dalyvaus atstovai iš Austrijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Lietuvos, Norvegijos, Portugalijos, Švedijos, Anglijos, Šveicarijos, Rusijos, Singapūro.

Plačiau
Archyvas