Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas penktasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas penktasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2020-03-31

2020 m. kovo 31 d. išleistas penktasis Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie išleistus originaliuosius Lietuvos standartus, apie išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą Lietuvos standartus ir kitus leidinius, patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, apie peržiūrimus originaliuosius Lietuvos standartus, peržiūrimus Europos bei tarptautinius standartus, prieigą prie standartų projektų tekstų, viešajai apklausai pateiktus standartų projektus, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

 

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartus galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn