Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas dešimtasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas dešimtasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2019-10-31

Išleistas dešimtasis 2019 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija apie standartizacijos aktualijas: Pasaulinę standartizacijos dieną Lietuvos standartizacijos departamente įteiktus nacionalinius standartizacijos prizus, CEN/TC 351 konferenciją Vilniuje, Lietuvos delegacijos dalyvavimą 83-iajame IEC Generaliniame susitikime, standartus energijos vartojimo efektyvumui gerinti, ISO informacija „ISO standartai keičia pasaulį“, taip pat pateikiama informacija apie išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą Lietuvos standartus ir kitus leidinius, negaliojančius ir negaliosiančius Lietuvos standartus ir kitus leidinius, viešajai apklausai teikiamus standartus projektus, nemokamą prieigą prie standartų projektų tekstų, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartus galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn