Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Išleistas ketvirtasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris

Spausdinti puslapio vidurį

Išleistas ketvirtasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris
2020-03-16

2020 m. kovo 16 d. išleistas ketvirtasis 2020 m. Lietuvos standartizacijos departamento biuletenio numeris, kuriame pateikiama informacija „Metinis Lietuvos standartizacijos departamento technikos komitetų pirmininkų susitikimas“, „Standartų nuorodinių žymenų pakeitimai“, „Vandenilio (H2), kaip atsinaujinančio energijos šaltinio, įsisavinimo ir kiti reikšmingi dujų infrastruktūros standartizavimo darbai CEN/CENELEC energetikos valdymo sektoriuje 2020 m.“, informacija apie išleistus Lietuvos standartus ir kitus leidinius, išverstus į lietuvių kalbą Lietuvos standartus ir kitus leidinius, patikslintas Lietuvos standartų lietuviškas antraštes, negaliojančius ir skelbiamus negaliosiančiais Lietuvos standartus ir kitus leidinius, prieigą prie standartų projektų tekstų, viešajai apklausai pateiktus standartų projektus, pradėtus rengti Europos standartų ir kitų leidinių projektus, Europos standartizacijos organizacijų išleistus standartus ir kitus leidinius.

Atsisiųsti Lietuvos standartizacijos departamento biuletenį galima čia.

Įsigyti ar skaityti standartus galima elektroninėje standartų parduotuvėje. Visais su standartų įsigijimu susijusiais klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 270 9341 arba el. paštu platinimas@lsd.lt.

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn