Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Pasaulinę standartizacijos dieną įteikti Nacionaliniai standartizacijos prizai

Spausdinti puslapio vidurį

Pasaulinę standartizacijos dieną įteikti Nacionaliniai standartizacijos prizai
2019-10-15

Spalio 14 d. Lietuvos standartizacijos departamente paminėta Pasaulinė standartizacijos diena.

Šventiniame renginyje dalyvavo institucijų, su kuriomis Lietuvos standartizacijos departamentas (toliau – Departamentas) palaiko glaudžius ryšius, atstovai – Jurgis Šarmavičius (Nacionalinio akreditacijos biuro direktorius), prof. Raimundas Kalesnykas (Nacionalinės antikorupcijos asociacijos prezidentas), doc. dr. Sonata Vdovinskienė (Lietuvos inžinerinės grafikos ir geometrijos draugijos pirmininkė), Lina Šneideraitienė (Statybos produktų bandymo laboratorijų asociacijos prezidentė), doc. dr. Virgilija Vasilienė-Vasiliauskienė (Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos Tarybos narė), Rita Bacevičienė (Vilniaus Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Narystės palaikymo vadovė), prof. dr. Saulius Vasarevičius (Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos apsaugos ir vandens inžinerijos katedros atstovas), Kristina Krupavičienė (Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė), Jovita Pretzsch (Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkės pavaduotoja), Departamento darbuotojai ir kiti standartizacijos bendruomenės nariai.

Dalyvius pasveikino Departamento direktorius Rimantas Sanajevas. Jis perskaitė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerio Algirdo Stončaičio sveikinimą visam Departamento kolektyvui.

Savo įžvalgomis apie standartizacijos reikšmę ir vaidmenį šiuolaikiniame gyvenime pasidalijo Jurgis Šarmavičius, Lina Šneideraitienė, prof. dr. Saulius Vasarevičius, Rita Bacevičienė ir Kristina Krupavičienė. Prof. Raimundas Kalesnykas ir doc. dr. Sonata Vdovinskienė apžvelgė pastarųjų metų sėkmingą ir produktyvų bendradarbiavimo su Departamentu kelią. Į standartizaciją Departamento darbuotojų akimis pažvelgė ir savo mintis apie jos svarbą ir glaudžius kontaktus su standartizacijos bendruomene pateikė Organizacinio standartų skyriaus darbuotojai Vaclovas Jonevičius ir Vytautas Simutis.

Pagrindiniu šventės akcentu tapo Nacionalinių standartizacijos prizų įteikimas.

2019 metų Nacionalinis standartizacijos prizas „Standartizacijos propaguotojų“ kategorijoje įteiktas dr. Ernestui Ivanauskui (Kauno technologijos universiteto Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimų centro direktoriui), „Tyrėjų ir inovatorių“ kategorijoje – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos inžinerijos fakulteto Kelių tyrimo institutui, „Pažangios įmonės“ kategorijoje – UAB „Elgama-Elektronika“.

Be prizų neliko ir kiti Nacionalinio standartizacijos prizo konkurso dalyviai. Departamentas, dėkodamas už entuziastingą dalyvavimą konkurse, juos apdovanojo padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

Šventinio renginio pabaigoje dalyviai raikė specialų šiai progai pagamintą Pasaulinės standartizacijos dienos tortą.

Laureatas dr. Ernestas Ivanauskas („Standartizacijos propaguotojai“)

 

Laura Žalimienė atsiima apdovanojimą VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto Kelių tyrimo institutui („Tyrėjai ir inovatoriai“)

 

Rita Raubienė atsiima apdovanojimą UAB „Elgama-Elektronika“ („Pažangios įmonės“)

 

LRV Kanclerio sveikinimas

 

Šventinis tortas

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn