Lietuvos Standartizacijos departamentas - straipsniai : Verslo poreikių tenkinimui – susitikimai standartizacijos temomis

Spausdinti puslapio vidurį

Verslo poreikių tenkinimui – susitikimai standartizacijos temomis
2019-09-20

2019 m. rugsėjo 19 d., reaguojant į verslo ir kitų partnerių iniciatyvas, Lietuvos standartizacijos departamento atstovai Kaune susitiko su Statybos produktų bandymų laboratorijų (SPBL) asociacijos nariais, taip pat dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Stogų ir fasadų sąjungos įsteigimo iniciatyva“. Abiejuose renginiuose Organizacinio standartų skyriaus l. e. vedėjo pareigas Sigitas Šiupšinskas ir Standartų leidybos skyriaus vedėjas Mindaugas Balčiauskas skaitė pranešimus apie standartizaciją ir dalyvavimą joje. Dalyviams atsakyta į daugelį aktualių klausimų – nuo įmonių įsitraukimo į standartizaciją principų iki naudos dalyvaujant technikos komitetų veikloje, apsikeista nuomonėmis apie galimybių, atstovaujant mažesnėms šalims Europos ir tarptautinėse standartizavimo organizacijose, didinimą.

Departamento atstovai supažindino dalyvius su Departamento skatinamosiomis priemonėmis, remiant delegatų ir ekspertų įsitraukimą į technikos komitetų veiklą, jiems dalyvaujant ir Europos, ir tarptautinių standartizacijos organizacijų technikos komitetų bei jų darbo grupių posėdžiuose.

Departamentas labai vertina iniciatyvas rengti susitikimus aktualiomis standartizacijos temomis ir aktyviai tęs dialogą su visomis suinteresuotųjų šalių grupėmis aptariant potencialias standartizavimo sritis.

 

Atgal Spausdinimo versija Facebook LinkedIn